konya asansör, asansör bakım, asansör servis, asansör tamir, asansör hizmeti

Kurumsal

Asansör Servis Hizmetleri

Koçak Asansör Hizmetleri

Koçak Asansör; "Güven, Kalite ile gelir." sloganı ile çıktığımız bu hizmet sektöründe, çok farklı alanlara yönelik olarak sunulan asansör montajı, servisi, bakımı, tamir ve modernizasyon hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal olarak, her daim işimizi geliştirmekte, kalite politikasını birinci önceliğimiz olarak tutmaktayız. Hayatınız, bizim için değerlidir.

Koçak Asansör; teknolojiye olan güven, kaliteli servis ve hizmet ile sağlanır. Müşterilerimizin memnuniyeti, sektöründe lideri konumuna getirmiştir. Sorunlara en doğru çözümleri, profesyonel ekipmiz ile müdahale etmekteyiz.

İlkelerimiz

- Kurumumuz, öncelikle çalışanlarına olan saygısını ve inancını her zaman korumaktadır. Uzman ekibimiz ile birlikte hareket etmenin sorumluluğunu taşımaktayız.
-Müşterilerimizin her biri değerlidir. Servis ve işlemleriniz kayıt sırası ile yapılmaktadır.
-Müşteri memnuniyeti güveni, güven ise kaliteyi oluşturmaktadır. Sizin memnuniyetiniz bizim işimize olan sevgimizi artırmaktadır. Hizmet kalitemiz sürekli olarak artarken kurduğumuz güven ilişkileri de bunun bir sonucudur. Ekiplerimiz montaj, servis, bakım veya modernizasyon işlemlerinde her zaman güler yüzlü, her zaman saygıyla hareket etmektedir.
-İşimizde ki disiplin ve işlem adımları kesinlikle uygulanmakta ve azla taviz verilmemektedir. Size gereken işlemler değil, olması gerekler yapılmaktadır. Bizim için değerlisiniz.

asansör bakım, konya asansör servis