konya asansör, asansör bakım, asansör servis, asansör tamir, asansör hizmeti

Hizmetlerimiz

Asansör Revizyon Hizmetleri

Asansör Servisi

asansör montaj, asansör bakım, asansör servis,konya asansör servisi Koçak Asansör; servis işlemlerinde en önemli faktör, ekibin tecrübeli olması ve yedek parça temini olduğunun farkında olan kuruluştur. Bu minvalde asansör servis hizmetleri, deniyim, tecrübe, kalite ve güvene dayalı olarak bizim işimizdir. Yük, servis ve insan taşıma asansör çeşitleri fark etmeksizin, bakım onarım ve rutin asansör kontrolerini en güvenlir şekilde sağlamaktayız.

Hayatınız emin ellerde. Asansör bakımında, servis işlemrinizi riske atmayınız. Doğru servis, asansör kazalarını da önlemektedir. Asansör kazalarının olmaması, bakımlarının zamanında ve düzenli olarak yaptırılması, servis işlemlerinin ehil ellere teslim edilmesi gerekir.

Fiyat politikamız, her zaman olması gerektiği kadar ve her müşterimize aynı fiyat üzerinden yürütülür. Uygun fiyat, kaliteli ürün ve yedek parça politikamız, tecrübe işimizdir.

Asansör Bakım

asansör arıza, asansör montaj, asansör bakım, asansör servis,konya asansör bakım Asansör bakımı, periyodik olarak yapılması gereken işlemlerden biridir. Bakım yapılmayan asansörler arıza verdiğinden, arıza sorunu çok daha büyük olabilir. Yine bakımları yapılmayan asansörlerin telafisi olmayan sorunlarada sebebiyet verebilir. Bu yüzdendir ki asansörler, işlerimiz kolaylaştıran sistemler olmasına karşın, dogru asansör bakımı yapılmadığı taktirde büyük sıkıntılar sebebiyet verebilmektedir.

Bir asansörde yapılması gereken tüm bakımlarınızı yapıyoruz. Olması gereken, yapılması elzem ve dogru asansör bakım işlemlerini, tecrübeli ekibimiz ile yürütülmektedir.

Asansör Arıza

asansör arıza, asansör montaj, asansör bakım, asansör servis,konya asansör ariza Asansör arıza işlemlerinizi, profesyonel ve tecrübeli ekimizle sorun odaklı olarak çözüme kavuşturuyoruz. Asansör bakımları, doğru ve zamanında yapılmayan durumlarda, büyük arızalar meydana getirmektedir. Asansör arızalarının tesbiti, yedek parça temini ve müdahale işlemlerinde hızlı çözümler sunmaktayız. Tüm asansör işlemlerinde olduğu gibi asansör arızalarında da güven esas teşkil etmektedir. Koçak asansör, kurumsal kimliği ile güveni, kaliteyi ve hizmeti birinci önceliği olarak benimsemektedir.

Koçak Asansör; arıza tespiti ve müdahle konusunda hızlı çözümler sunmaktadır. Yapılan işlemler referanslarımız, kalitemiz ve güvenilirliğimizdir. İşinizi şansa bırakmadan doğru firmalar ile çalışın. Kurumsal ve kamusal alandaki tüm asansör arıza işlemlerini yapmaktayız.

Doğru, ekonomik, hızlı ve çözüm odaklı arıza işlemleriniz için Koçak Asansör tercihiniz olsun...

Asansör Revizyonu

asansör arıza, asansör montaj, asansör bakım, asansör servis,konya asansör ariza Asansörler, her türlü cihazlarda olduğu gibi zamanla ömürlerini tamamlarlar. Yıpranmış, deforme olmuş ve tehlike oluşturan asansörler hem görüntü olarak rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlike oluşturmaktadır. Koçak Asansör, tüm asansör revizyon işlemlerini sağlamakta, hem görsel hemde kullanılabilirliğini artırmaktadır. Tüm asansör işlerimizde olduğu gibi, revizyon işlemlerinde de tecrübemiz tercih sebebinizdir. Asansör revizyon işlemlerinizi, bizimle çözüme ulaştırın.

Asansörde kullanılan tüm mekanizmaların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için asansörlerinizi revize ettiriniz. Yeni teknolojiler, dah şık bir görünüm sağlarken, kullanım ve güvenlik açısında da avantajlar sunar.

Asansör revizyonu işlemlerinizde terciğiniz Koçak Asansör olsun. Hem içiniz rahat etsin, hem de işleriniz aksamasın..

Asansör Montajı

asansör montaj, asansör bakım, asansör servis,konya asansör montajı Haytımızı ve işimizi kolaylaştıran teknolojik araçlardan biride asansörlerdir. Asansör; İnsanlarımızın bulunduğu noktadan başka bir noktaya taşınması, iş hayında ise yükün hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayan yapılardır. Zamanın verimli kullanılmasında en önemli sistemdir. Asansörlerin ihtiyaca göre, doğru şekilde tasarlanması ve tecrübeli bir ekip ile montajının yapılması gerekir. Koçak Asansör; profesyonel teknik ekip, kaliteli malzeme ve yerinize uygun tasarımlarıyla asansör montajında her zaman öncü konumundadır.

Yaşam alanlarınıza, iş yerlerinize ve tüm kurumların ihtiyacı olan asansör kurulum veya montajını sağlıyoruz. Asansör montajında, yapılacak iş, yük veya insan yoğunluğu dikkate alınarak belirlenir. Asansörün montajı için alan veya fiziksel ortamların zorluğu, teknik ekibimiz ile asla problem oluşturmaz. Verilen süre zarfında, asansör montajınız yapılmaktadır.

Asansör montaj ve kurulumu tamamlandıktan sonra, bakım, yedek parça ve servis hizmetleri, kurumumuz tarafından sağlanacaktır. Güven, kalite gerektirir. Referanslarımız güveni, dolayısı ile kalitemizi sağlamaktadır.

asansör bakım, konya asansör servis